Biz Kimiz?

 

 BİZ KİMİZ?

  1995 Yılında Durmuş ÖZTÜRK tarafından kurulan Emreler Telekomünikasyon İnşaat Turizm Elektronik Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 10.05.2001 tarihinde unvan değişikliği yaparak Girişim Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Turizm Elektronik Proje Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile faaliyetini sürdürmektedir. Şirketimiz İTO Kadıköy temsilciliğine 21115 sicil no ile kayıtlı olup sermayesi 25.000.000 TL dir. 

  Firmamız kurulduğu günden bu yana iş alanları ile ilgili olarak Kamu ve Özel sektör ihalelerine katılım sağlayarak üstlendiği işlerde, sektörlerinde yetişmiş insan gücü ile müşterilerine yeni teknolojiler ve teknikler geliştirip çözüm önerileri sunarak daima önde olmayı amaçlamaktadır. 

  Firmamız gelişen tecrübeleri ve iş deneyimleri ile beraber 2018 yılından itibaren yurtdışına açılmış olup halen Almanya, Yunanistan, Polonya, ve Sırbistan da üstlendiği projeler ile iş hacmini büyüterek yoluna devam etmektedir. 

  Firmamız uzmanlaşan personeli ve büyüyen işi alanında daha verimli hizmet sunabilmek için 20/12/2001 tarihinden itibaren faaliyet gösterdiği alanlarda Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alarak çalışanlarını verimli kılmak için eğitimlerden geçirerek geleceğe hazırlanmayı kendine ilke edinmiştir. 

  Firmamızın almış ve uygulamakta olduğukalite belgeleri aşağıdadır. 

• ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 

• ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi 

• ISO27001:2013 Bilgi Güvenliği Sistemi 

• ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi 

• TS12540 Hizmet Yeterlilik Belgesi 

Şirketimizin merkez adresi:  Atalar Mahallesi , Büklü Sokak Arif Hikmet Apt. No:1/5 34862 Kartal/İstanbul’ dur. Saygılarımızla

KALİTE POLİTİKAMIZ

  Müşteri taleplerini, beklentilerini ve yasal şartları kaynaklarımızın etkin kullanımı ile yerine getirmek, Müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak, faaliyet alanımızdaki iç performans ölçümleri, analizleri gerçekleştirmek bu sonuçları değerlendirerek gelişmeye açık alanları saptamak ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek şirketimizin kalite politikasıdır. .

VİZYONUMUZ

  Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşterilerimize en iyi hizmeti , teknolojiyi ve ürünleri sunmak, Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

MİSYONUMUZ

  Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde sürekli gelişmeyi ve başarımızı arttıracak bir takım ruhu ile çalışmak Ülkemiz ve Dünyadaki gelişmeleri takip ederek Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli arttırarak kaliteli hizmet ve ürün sunmaktır.