1995 yılında Emreler Telekomünikasyon Tahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile kurulan şirketimiz 10/05/2001 Tarihinden itibaren unvan değişikliği yaparak Girişim Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Turizm Elektronik Proje Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir. Kuruluşundan buyana Telekomünikasyon, İnşaat, Altyapı ve Hizmet sektörlerinde yatırımlar yapmayı kendine hedef koyan firmamız faaliyet gösterdiği alanlardaki gelişmeleri de takip ederek, müşteri beklenti ve talepleri doğrultusunda sahip olduğu imkan ve kabiliyetleri sürekli geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız bu çalışmalarının karşılığında müşteri beklentilerini karşılayacak personel ve ekipman kapasitesini sürekli geliştirmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda özel sektör ve kamu sektörlerine , sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde İnşaat , Telekomünikasyon, Data ve haberleşme sistemleri kurulumu, Kablolu TV ve IP TV kurulumu konularında çalışmalar yapmaktadır.

Ayrıca firmamız inşaat sektörüne yönelik olarak Yeni inşaat projelendirmesi, Deprem güçlendirme, bakım ve onarım konularında da yetişmiş personeli ile faaliyet göstermektedir.

Firmamızın faaliyet gösterdiği diğer bir sektörde hizmet sektörüdür. Firmamız hizmet sektöründe gerek kamu gerekse özel sektörün ihtiyacını karşılamak üzere çalışmalarına devam etmektedir

Firmamız sanayi sektöründe kullanılan sızdırmazlık contalarının üretimini yaptırarak , bu contaların ihracatını yapmaya başlamıştır. Firmamız bu contaların üretimini kendi imkanları ile yapmayı hedeflemektedir.

Firmamız uzmanlaşan personeli ve gerektiğinde kendi tespit ettiği kriterlere göre değerlendirerek belirlediği hizmet tedarikçileri ile büyüyen iş alanında daha verimli hizmet sunabilmek ve Müşteri ve Personel memnuniyetini sürekli arttırmak için OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ kapsamındaki kriterleri göre etkin olarak uygulamaktadır.

Şirket yönetimi Durmuş ÖZTÜRK ( Genel Müdür , Şirket ortağı), Naile ÖZTÜRK ( Üye ve şirket ortağı) , tarafından oluşturulmuştur.